Rozlosování zápasů

 

 

1. kolo 28.08.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0101 FK Soběhrdy FC Myslič 28.08. 10:15 NE  
 
A2A0102 Úročnice Týnec n/Sáz. B 27.08. 17:00 SO  
 
A2A0103 SO Přestavlky Nespeky B 27.08. 17:00 SO  
 
A2A0104 Netvořice Chocerady B 27.08. 17:00 SO  
 
A2A0105 SK Pyšely Marila Votice C 27.08. 17:00 SO  
 
A2A0106 Miličín Zaječice 27.08. 17:00 SO  
 
A2A0107 Bystřice Krhanice 27.08. 17:00 SO  
 


 

 

2. kolo 04.09.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0201 FC Myslič Krhanice 04.09. 17:00 NE  
 
A2A0202 Zaječice Bystřice 03.09. 17:00 SO  
 
A2A0203 Marila Votice C Miličín 03.09. 14:00 SO UMT - Dohoda !!
 
A2A0204 Chocerady B SK Pyšely 03.09. 17:00 SO  
 
A2A0205 Nespeky B Netvořice 04.09. 14:00 NE  
 
A2A0206 Týnec n/Sáz. B SO Přestavlky 04.09. 17:00 NE  
 
A2A0207 FK Soběhrdy Úročnice 04.09. 10:15 NE  
 


 

 

3. kolo 11.09.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0301 Úročnice FC Myslič 10.09. 17:00 SO  
 
A2A0302 SO Přestavlky FK Soběhrdy 10.09. 17:00 SO  
 
A2A0303 Netvořice Týnec n/Sáz. B 10.09. 17:00 SO  
 
A2A0304 SK Pyšely Nespeky B 10.09. 17:00 SO  
 
A2A0305 Miličín Chocerady B 10.09. 17:00 SO  
 
A2A0306 Bystřice Marila Votice C 10.09. 17:00 SO  
 
A2A0307 Krhanice Zaječice 10.09. 17:00 SO  
 


 

 

4. kolo 18.09.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0401 FC Myslič Zaječice 18.09. 16:30 NE  
 
A2A0402 Marila Votice C Krhanice 18.09. 16:30 NE UMT
 
A2A0403 Chocerady B Bystřice 17.09. 16:30 SO  
 
A2A0404 Nespeky B Miličín 18.09. 14:00 NE  
 
A2A0405 Týnec n/Sáz. B SK Pyšely 18.09. 16:30 NE  
 
A2A0406 FK Soběhrdy Netvořice 18.09. 10:15 NE  
 
A2A0407 Úročnice SO Přestavlky 17.09. 16:30 SO  
 


 

 

5. kolo 25.09.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0501 SO Přestavlky FC Myslič 24.09. 16:30 SO  
 
A2A0502 Netvořice Úročnice 24.09. 16:30 SO  
 
A2A0503 SK Pyšely FK Soběhrdy 24.09. 16:30 SO  
 
A2A0504 Miličín Týnec n/Sáz. B 24.09. 16:30 SO  
 
A2A0505 Bystřice Nespeky B 24.09. 16:30 SO  
 
A2A0506 Krhanice Chocerady B 24.09. 16:30 SO  
 
A2A0507 Zaječice Marila Votice C 24.09. 16:30 SO  
 


 

 

6. kolo 02.10.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0601 FC Myslič Marila Votice C 02.10. 16:00 NE  
 
A2A0602 Chocerady B Zaječice 01.10. 16:00 SO  
 
A2A0603 Nespeky B Krhanice 02.10. 14:00 NE  
 
A2A0604 Týnec n/Sáz. B Bystřice 02.10. 16:00 NE  
 
A2A0605 FK Soběhrdy Miličín 02.10. 10:15 NE  
 
A2A0606 Úročnice SK Pyšely 01.10. 16:00 SO  
 
A2A0607 SO Přestavlky Netvořice 01.10. 16:00 SO  
 


 

 

7. kolo 09.10.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0701 Netvořice FC Myslič 08.10. 16:00 SO  
 
A2A0702 SK Pyšely SO Přestavlky 08.10. 16:00 SO  
 
A2A0703 Miličín Úročnice 08.10. 16:00 SO  
 
A2A0704 Bystřice FK Soběhrdy 08.10. 16:00 SO  
 
A2A0705 Krhanice Týnec n/Sáz. B 08.10. 16:00 SO  
 
A2A0706 Zaječice Nespeky B 08.10. 16:00 SO  
 
A2A0707 Marila Votice C Chocerady B 08.10. 13:00 SO UMT -dohoda !!!
 


 

 

8. kolo 16.10.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0801 FC Myslič Chocerady B 16.10. 15:30 NE  
 
A2A0802 Nespeky B Marila Votice C 16.10. 14:00 NE  
 
A2A0803 Týnec n/Sáz. B Zaječice 16.10. 15:30 NE  
 
A2A0804 FK Soběhrdy Krhanice 16.10. 10:15 NE  
 
A2A0805 Úročnice Bystřice 15.10. 15:30 SO  
 
A2A0806 SO Přestavlky Miličín 15.10. 15:30 SO  
 
A2A0807 Netvořice SK Pyšely 15.10. 15:30 SO  
 


 

 

9. kolo 23.10.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0901 SK Pyšely FC Myslič 22.10. 15:30 SO  
 
A2A0902 Miličín Netvořice 22.10. 15:30 SO  
 
A2A0903 Bystřice SO Přestavlky 17.11. 13:30 ČT nařízeno STK !!!
 
A2A0904 Krhanice Úročnice 22.10. 15:30 SO  
 
A2A0905 Zaječice FK Soběhrdy 22.10. 15:30 SO  
 
A2A0906 Marila Votice C Týnec n/Sáz. B 23.10. 15:30 NE UMT
 
A2A0907 Chocerady B Nespeky B 22.10. 15:30 SO  
 


 

 

10. kolo 30.10.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1001 FC Myslič Nespeky B 30.10. 14:30 NE  
 
A2A1002 Týnec n/Sáz. B Chocerady B 30.10. 14:30 NE  
 
A2A1003 FK Soběhrdy Marila Votice C 30.10. 10:15 NE  
 
A2A1004 Úročnice Zaječice 29.10. 14:30 SO  
 
A2A1005 SO Přestavlky Krhanice 29.10. 14:30 SO  
 
A2A1006 Netvořice Bystřice 29.10. 14:30 SO  
 
A2A1007 SK Pyšely Miličín 29.10. 14:30 SO  
 


 

 

11. kolo 06.11.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1101 Miličín FC Myslič 05.11. 14:00 SO  
 
A2A1102 Bystřice SK Pyšely 05.11. 14:00 SO  
 
A2A1103 Krhanice Netvořice 05.11. 14:00 SO  
 
A2A1104 Zaječice SO Přestavlky 05.11. 14:00 SO  
 
A2A1105 Marila Votice C Úročnice 06.11. 14:00 NE UMT
 
A2A1106 Chocerady B FK Soběhrdy 05.11. 14:00 SO  
 
A2A1107 Nespeky B Týnec n/Sáz. B 06.11. 14:00 NE  
 


 

 

12. kolo 13.11.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1201 FC Myslič Týnec n/Sáz. B 13.11. 14:00 NE  
 
A2A1202 FK Soběhrdy Nespeky B 13.11. 10:15 NE  
 
A2A1203 Úročnice Chocerady B 12.11. 14:00 SO  
 
A2A1204 SO Přestavlky Marila Votice C 12.11. 14:00 SO  
 
A2A1205 Netvořice Zaječice 12.11. 14:00 SO  
 
A2A1206 SK Pyšely Krhanice 12.11. 14:00 SO  
 
A2A1207 Miličín Bystřice 12.11. 14:00 SO  
 


 

 

13. kolo 20.11.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1301 Bystřice FC Myslič 19.11. 13:30 SO  
 
A2A1302 Krhanice Miličín 19.11. 13:30 SO  
 
A2A1303 Zaječice SK Pyšely 19.11. 13:30 SO  
 
A2A1304 Marila Votice C Netvořice 20.11. 13:30 NE UMT
 
A2A1305 Chocerady B SO Přestavlky 19.11. 13:30 SO  
 
A2A1306 Nespeky B Úročnice 20.11. 13:30 NE Oprava začátku !!!
 
A2A1307 Týnec n/Sáz. B FK Soběhrdy 20.11. 13:30 NE  
 


 

 

14. kolo 25.03.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1401 FC Myslič FK Soběhrdy 25.03. 15:00 NE  
 
A2A1402 Týnec n/Sáz. B Úročnice 25.03. 15:00 NE  
 
A2A1403 Nespeky B SO Přestavlky 25.03. 14:00 NE  
 
A2A1404 Chocerady B Netvořice 24.03. 15:00 SO  
 
A2A1405 Marila Votice C SK Pyšely 25.03. 15:00 NE UMT
 
A2A1406 Zaječice Miličín 24.03. 15:00 SO  
 
A2A1407 Krhanice Bystřice 24.03. 15:00 SO  
 


 

 

15. kolo 01.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1501 Krhanice FC Myslič 31.03. 16:30 SO  
 
A2A1502 Bystřice Zaječice 01.04. 16:30 NE  
 
A2A1503 Miličín Marila Votice C 31.03. 16:30 SO  
 
A2A1504 SK Pyšely Chocerady B 31.03. 16:30 SO  
 
A2A1505 Netvořice Nespeky B 31.03. 16:30 SO  
 
A2A1506 SO Přestavlky Týnec n/Sáz. B 31.03. 16:30 SO  
 
A2A1507 Úročnice FK Soběhrdy 31.03. 16:30 SO  
 


 

 

16. kolo 08.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1601 FC Myslič Úročnice 08.04. 16:30 NE  
 
A2A1602 FK Soběhrdy SO Přestavlky 08.04. 10:15 NE  
 
A2A1603 Týnec n/Sáz. B Netvořice 08.04. 16:30 NE  
 
A2A1604 Nespeky B SK Pyšely 08.04. 14:00 NE  
 
A2A1605 Chocerady B Miličín 07.04. 16:30 SO  
 
A2A1606 Marila Votice C Bystřice 08.04. 16:30 NE UMT
 
A2A1607 Zaječice Krhanice 07.04. 16:30 SO  
 


 

 

17. kolo 15.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1701 Zaječice FC Myslič 14.04. 16:30 SO  
 
A2A1702 Krhanice Marila Votice C 14.04. 16:30 SO  
 
A2A1703 Bystřice Chocerady B 15.04. 16:30 NE  
 
A2A1704 Miličín Nespeky B 14.04. 16:30 SO  
 
A2A1705 SK Pyšely Týnec n/Sáz. B 14.04. 16:30 SO  
 
A2A1706 Netvořice FK Soběhrdy 14.04. 16:30 SO  
 
A2A1707 SO Přestavlky Úročnice 14.04. 16:30 SO  
 


 

 

18. kolo 22.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1801 FC Myslič SO Přestavlky 22.04. 17:00 NE  
 
A2A1802 Úročnice Netvořice 21.04. 17:00 SO  
 
A2A1803 FK Soběhrdy SK Pyšely 22.04. 10:15 NE  
 
A2A1804 Týnec n/Sáz. B Miličín 22.04. 17:00 NE  
 
A2A1805 Nespeky B Bystřice 22.04. 14:00 NE  
 
A2A1806 Chocerady B Krhanice 21.04. 17:00 SO  
 
A2A1807 Marila Votice C Zaječice 22.04. 17:00 NE UMT
 


 

 

19. kolo 29.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1901 Marila Votice C FC Myslič 29.04. 17:00 NE UMT
 
A2A1902 Zaječice Chocerady B 28.04. 17:00 SO  
 
A2A1903 Krhanice Nespeky B 28.04. 17:00 SO  
 
A2A1904 Bystřice Týnec n/Sáz. B 29.04. 17:00 NE  
 
A2A1905 Miličín FK Soběhrdy 28.04. 17:00 SO  
 
A2A1906 SK Pyšely Úročnice 28.04. 17:00 SO  
 
A2A1907 Netvořice SO Přestavlky 28.04. 17:00 SO  
 


 

 

20. kolo 06.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2001 FC Myslič Netvořice 06.05. 17:00 NE  
 
A2A2002 SO Přestavlky SK Pyšely 05.05. 17:00 SO  
 
A2A2003 Úročnice Miličín 05.05. 17:00 SO  
 
A2A2004 FK Soběhrdy Bystřice 06.05. 10:15 NE  
 
A2A2005 Týnec n/Sáz. B Krhanice 06.05. 17:00 NE  
 
A2A2006 Nespeky B Zaječice 06.05. 14:00 NE  
 
A2A2007 Chocerady B Marila Votice C 05.05. 17:00 SO  
 


 

 

21. kolo 13.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2101 Chocerady B FC Myslič 12.05. 17:00 SO  
 
A2A2102 Marila Votice C Nespeky B 13.05. 17:00 NE UMT
 
A2A2103 Zaječice Týnec n/Sáz. B 12.05. 17:00 SO  
 
A2A2104 Krhanice FK Soběhrdy 12.05. 17:00 SO  
 
A2A2105 Bystřice Úročnice 13.05. 17:00 NE  
 
A2A2106 Miličín SO Přestavlky 12.05. 17:00 SO  
 
A2A2107 SK Pyšely Netvořice 12.05. 17:00 SO  
 


 

 

22. kolo 20.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2201 FC Myslič SK Pyšely 20.05. 17:00 NE  
 
A2A2202 Netvořice Miličín 19.05. 17:00 SO  
 
A2A2203 SO Přestavlky Bystřice 19.05. 17:00 SO  
 
A2A2204 Úročnice Krhanice 19.05. 17:00 SO  
 
A2A2205 FK Soběhrdy Zaječice 20.05. 10:15 NE  
 
A2A2206 Týnec n/Sáz. B Marila Votice C 20.05. 17:00 NE  
 
A2A2207 Nespeky B Chocerady B 20.05. 14:00 NE  
 


 

 

23. kolo 27.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2301 Nespeky B FC Myslič 27.05. 14:00 NE  
 
A2A2302 Chocerady B Týnec n/Sáz. B 26.05. 17:00 SO  
 
A2A2303 Marila Votice C FK Soběhrdy 27.05. 17:00 NE UMT
 
A2A2304 Zaječice Úročnice 26.05. 17:00 SO  
 
A2A2305 Krhanice SO Přestavlky 26.05. 17:00 SO  
 
A2A2306 Bystřice Netvořice 27.05. 17:00 NE  
 
A2A2307 Miličín SK Pyšely 26.05. 17:00 SO  
 


 

 

24. kolo 03.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2401 FC Myslič Miličín 03.06. 17:00 NE  
 
A2A2402 SK Pyšely Bystřice 02.06. 17:00 SO  
 
A2A2403 Netvořice Krhanice 02.06. 17:00 SO  
 
A2A2404 SO Přestavlky Zaječice 02.06. 17:00 SO  
 
A2A2405 Úročnice Marila Votice C 02.06. 17:00 SO  
 
A2A2406 FK Soběhrdy Chocerady B 03.06. 10:15 NE  
 
A2A2407 Týnec n/Sáz. B Nespeky B 03.06. 17:00 NE  
 


 

 

25. kolo 10.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2501 Týnec n/Sáz. B FC Myslič 10.06. 17:00 NE  
 
A2A2502 Nespeky B FK Soběhrdy 10.06. 14:00 NE  
 
A2A2503 Chocerady B Úročnice 09.06. 17:00 SO  
 
A2A2504 Marila Votice C SO Přestavlky 10.06. 17:00 NE UMT
 
A2A2505 Zaječice Netvořice 09.06. 17:00 SO  
 
A2A2506 Krhanice SK Pyšely 09.06. 17:00 SO  
 
A2A2507 Bystřice Miličín 10.06. 17:00 NE  
 


 

 

26. kolo 17.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2601 FC Myslič Bystřice 17.06. 17:00 NE  
 
A2A2602 Miličín Krhanice 16.06. 17:00 SO  
 
A2A2603 SK Pyšely Zaječice 16.06. 17:00 SO  
 
A2A2604 Netvořice Marila Votice C 16.06. 17:00 SO  
 
A2A2605 SO Přestavlky Chocerady B 16.06. 17:00 SO  
 
A2A2606 Úročnice Nespeky B 16.06. 17:00 SO  
 
A2A2607 FK Soběhrdy Týnec n/Sáz. B 17.06. 10:15 NE  
 

 

 

Zdroje: http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/stredocesky/benesov/souteze.asp?soutez=211A2A&show=Los