A2A - III.třída - odd.A

 

1. kolo 26.08.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0101 FC Myslič Úročnice 26.08. 17:00 NE  
 
A2A0102 FK Soběhrdy Václavice 26.08. 10:15 NE  
 
A2A0103 Bystřice SK Pyšely 26.08. 17:00 NE  
 
A2A0104 Netvořice Týnec n/Sáz. B 25.08. 17:00 SO  
 
A2A0105 Marila Votice B Křečovice 25.08. 17:00 SO  
 
A2A0106 Krhanice Ostředek 25.08. 17:00 SO  
 
A2A0107 Sedlec-Prčice B Nespeky B 26.08. 17:00 NE  
 


 

 

2. kolo 02.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0201 Úročnice Nespeky B 01.09. 17:00 SO  
 
A2A0202 Ostředek Sedlec-Prčice B 01.09. 17:00 SO  
 
A2A0203 Křečovice Krhanice 01.09. 17:00 SO  
 
A2A0204 Týnec n/Sáz. B Marila Votice B 02.09. 17:00 NE  
 
A2A0205 SK Pyšely Netvořice 01.09. 17:00 SO  
 
A2A0206 Václavice Bystřice 01.09. 17:00 SO  
 
A2A0207 FC Myslič FK Soběhrdy 02.09. 17:00 NE  
 


 

 

 

3. kolo 09.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0301 FK Soběhrdy Úročnice 09.09. 10:15 NE  
 
A2A0302 Bystřice FC Myslič 09.09. 17:00 NE  
 
A2A0303 Netvořice Václavice 08.09. 17:00 SO  
 
A2A0304 Marila Votice B SK Pyšely 08.09. 17:00 SO  
 
A2A0305 Krhanice Týnec n/Sáz. B 08.09. 17:00 SO  
 
A2A0306 Sedlec-Prčice B Křečovice 09.09. 17:00 NE  
 
A2A0307 Nespeky B Ostředek 09.09. 14:00 NE  
 


 

 

4. kolo 16.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0401 Úročnice Ostředek 15.09. 16:30 SO  
 
A2A0402 Křečovice Nespeky B 15.09. 16:30 SO  
 
A2A0403 Týnec n/Sáz. B Sedlec-Prčice B 16.09. 16:30 NE  
 
A2A0404 SK Pyšely Krhanice 15.09. 16:30 SO  
 
A2A0405 Václavice Marila Votice B 15.09. 16:30 SO  
 
A2A0406 FC Myslič Netvořice 16.09. 16:30 NE  
 
A2A0407 FK Soběhrdy Bystřice 16.09. 10:15 NE  
 


 

 

5. kolo 23.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0501 Bystřice Úročnice 23.09. 16:30 NE  
 
A2A0502 Netvořice FK Soběhrdy 22.09. 16:30 SO  
 
A2A0503 Marila Votice B FC Myslič 22.09. 16:30 SO  
 
A2A0504 Krhanice Václavice 22.09. 16:30 SO  
 
A2A0505 Sedlec-Prčice B SK Pyšely 23.09. 16:30 NE  
 
A2A0506 Nespeky B Týnec n/Sáz. B 23.09. 14:00 NE  
 
A2A0507 Ostředek Křečovice 22.09. 16:30 SO  
 


 

 

6. kolo 30.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0601 Úročnice Křečovice 29.09. 16:30 SO  
 
A2A0602 Týnec n/Sáz. B Ostředek 30.09. 16:30 NE  
 
A2A0603 SK Pyšely Nespeky B 29.09. 16:30 SO  
 
A2A0604 Václavice Sedlec-Prčice B 29.09. 16:30 SO  
 
A2A0605 FC Myslič Krhanice 30.09. 16:30 NE  
 
A2A0606 FK Soběhrdy Marila Votice B 30.09. 10:15 NE  
 
A2A0607 Bystřice Netvořice 30.09. 16:30 NE  
 


 

 

7. kolo 07.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0701 Netvořice Úročnice 06.10. 16:00 SO  
 
A2A0702 Marila Votice B Bystřice 06.10. 16:00 SO  
 
A2A0703 Krhanice FK Soběhrdy 06.10. 16:00 SO  
 
A2A0704 Sedlec-Prčice B FC Myslič 07.10. 16:00 NE  
 
A2A0705 Nespeky B Václavice 07.10. 14:00 NE  
 
A2A0706 Ostředek SK Pyšely 06.10. 16:00 SO  
 
A2A0707 Křečovice Týnec n/Sáz. B 06.10. 16:00 SO  
 


 

 

8. kolo 14.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0801 Úročnice Týnec n/Sáz. B 13.10. 16:00 SO  
 
A2A0802 SK Pyšely Křečovice 13.10. 16:00 SO  
 
A2A0803 Václavice Ostředek 13.10. 16:00 SO  
 
A2A0804 FC Myslič Nespeky B 14.10. 16:00 NE  
 
A2A0805 FK Soběhrdy Sedlec-Prčice B 14.10. 10:15 NE  
 
A2A0806 Bystřice Krhanice 14.10. 16:00 NE  
 
A2A0807 Netvořice Marila Votice B 13.10. 16:00 SO  
 


 

 

9. kolo 21.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0901 Marila Votice B Úročnice 20.10. 15:30 SO  
 
A2A0902 Krhanice Netvořice 20.10. 15:30 SO  
 
A2A0903 Sedlec-Prčice B Bystřice 21.10. 15:30 NE  
 
A2A0904 Nespeky B FK Soběhrdy 21.10. 14:00 NE  
 
A2A0905 Ostředek FC Myslič 20.10. 15:30 SO  
 
A2A0906 Křečovice Václavice 20.10. 15:30 SO  
 
A2A0907 Týnec n/Sáz. B SK Pyšely 21.10. 15:30 NE  
 


 

 

10. kolo 28.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1001 Úročnice SK Pyšely 27.10. 14:30 SO  
 
A2A1002 Václavice Týnec n/Sáz. B 27.10. 14:30 SO  
 
A2A1003 FC Myslič Křečovice 28.10. 14:30 NE  
 
A2A1004 FK Soběhrdy Ostředek 28.10. 10:15 NE  
 
A2A1005 Bystřice Nespeky B 28.10. 14:30 NE  
 
A2A1006 Netvořice Sedlec-Prčice B 27.10. 14:30 SO  
 
A2A1007 Marila Votice B Krhanice 27.10. 14:30 SO  
 


 

 

11. kolo 04.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1101 Krhanice Úročnice 03.11. 14:00 SO  
 
A2A1102 Sedlec-Prčice B Marila Votice B 04.11. 14:00 NE  
 
A2A1103 Nespeky B Netvořice 04.11. 14:00 NE  
 
A2A1104 Ostředek Bystřice 03.11. 14:00 SO  
 
A2A1105 Křečovice FK Soběhrdy 03.11. 14:00 SO  
 
A2A1106 Týnec n/Sáz. B FC Myslič 04.11. 14:00 NE  
 
A2A1107 SK Pyšely Václavice 03.11. 14:00 SO  
 


 

 

 

12. kolo 11.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1201 Úročnice Václavice 10.11. 14:00 SO  
 
A2A1202 FC Myslič SK Pyšely 11.11. 14:00 NE  
 
A2A1203 FK Soběhrdy Týnec n/Sáz. B 11.11. 10:15 NE  
 
A2A1204 Bystřice Křečovice 11.11. 14:00 NE  
 
A2A1205 Netvořice Ostředek 10.11. 14:00 SO  
 
A2A1206 Marila Votice B Nespeky B 10.11. 14:00 SO  
 
A2A1207 Krhanice Sedlec-Prčice B 10.11. 14:00 SO  
 


 

 


13. kolo 18.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1301 Sedlec-Prčice B Úročnice 18.11. 13:30 NE  
 
A2A1302 Nespeky B Krhanice 18.11. 13:30 NE  
 
A2A1303 Ostředek Marila Votice B 17.11. 13:30 SO  
 
A2A1304 Křečovice Netvořice 17.11. 13:30 SO  
 
A2A1305 Týnec n/Sáz. B Bystřice 18.11. 13:30 NE  
 
A2A1306 SK Pyšely FK Soběhrdy 17.11. 13:30 SO  
 
A2A1307 Václavice FC Myslič 17.11. 13:30 SO

 

Zdroj : http://www.fotbal.cz/c/KaO/Stredocesky/Benesov/Souteze.asp?soutez=211A2A&show=Los